1 / 9
Кран
1 €
05.01.2021 18:08

Штип / Штип

Продавам кран во одлична состојба, висина 19 метри, должина на стрела 24 метри. Цена по договор.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Се продава од:

J. M.
Потврден огласувач
070213177
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам