1 / 11
Се продава плац
По Договор
31.01.2023 05:52

Охрид / Охрид

Квадратура:

156 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава плац во месноста Горица кај ресторанот Парк. Плацот има ДУП не се платени давачки.Телефон за контакт +15158670908 ( вибер порака)070352685 преку вибер и ел.пошта.(dz_dzajko@yahoo.com) Има место за договор, се прифаќаат понуди на сериозни купувачи.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Охрид
ул.Наум охридски бб
Потврден огласувач
070 352 685
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам