1 / 1
071914333
2.950 €
Цената е фиксна
05.01.2021 19:43

Струга / Струга

Марка:

KTM

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2003

Модел:

GTM 400

071914333

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Arlind
Потврден огласувач
071609411
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам