1 / 3
Моторна Пила - MAKITA E2835
6.000 МКД
31.05.2023 21:24

Неготино / Неготино

MAKITA E2835 - моторна пила, во супер состојба, Увоз од Јапонија
Цена 6.000 ден.
Тел 075 457 991
Видео: https://youtu.be/ykgIKu2355k

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Се продава од:

ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ
Потврден огласувач
043371220........075457991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам