1 / 7
Fiat Punto Grande delovi
1 €
23.02.2022 19:10

Македонска Каменица / Делчево

Kolata se prodava na delovi
1.3multujet 2007god
6 brzini
Ima se sho vi treba
Poveke info na telefon 075 855 855

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
077577107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам