1 / 12
Maski Jakni xxl, xxxl, 4xl, 5xl
1.500 МКД
28.01.2022 21:00

Кавадарци / Кавадарци

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XXL

Боја:

Црна

Od germanija doneseni (nova roba)...
Rakavite se vadat na nekoj....
Cena 25 €.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

m
Потврден огласувач
075-540-610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам