1 / 4
Моторна пила ZENOAH-Komatsu G3200EZ 4,3kg
8.000 МКД
31.05.2023 21:26

Неготино / Неготино

ZENOAH-Komatsu G3200EZ,моторна пила. 4.3 кгр. во супер состојба.
Увоз од Јапонија Цена 8.000 ден.
Тел 075 457 991
Видео: https://youtu.be/GrRffYcLwJ8

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Се продава од:

Ѓорѓи
Потврден огласувач
075 457 991
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам