1 / 11
Mercedes-benz GLK 220cdi
По Договор
13.05.2021 07:31

Кратово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

CLK 220

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2020

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mercedes-benz GLK 220CDI 2009godina blueefficiency
Oprema na avtomobilot:
✔️dvozonski klimatronik(raboti perfektno)
✔️abs
✔️esp
✔️elektrika na prozori
✔️elektrika na retrovizori
✔️klima folii
✔️euro kuka
✔️podesuvanje na volan
✔️elektricno podesuvanje na sedista
✔️komandi na volan
✔️bord kompjuter
✔️parking senzori
✔️senzor za svetla
✔️airbag
✔️halogenki
✔️tempomat
✔️auto hold
✔️novi 4 zimski gumi+4 letni
✔️dva kluca
✔️Registriran cela godina do 27.08.2021
-dzipot e napraven GOLEM servis pred 500km
-dzipot e MAKSIMALNO socuvan ednakov na nov
-nema nitu eden mehanicki problem
-nemate dopolnitelni vlozuvanja

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Adrijan
Потврден огласувач
0038978390093
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам