1 / 5
Sad za Topenje vosok za depilacija + vosok
400 МКД
Цената е фиксна
09.05.2022 00:06

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Model PRO WAX100
Ova e sad vo koj se stava vosok za depilacija... Sadot go rastopuva vosokot , ima potenciometar za podesuvanje na temperatura na topenje... sleduva gratis vosok

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Депилација и Производи за бричење / Останато

Се продава од:

Goran
Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
076525123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам