1 / 7
Mercedes E320i
2.500 €
07.01.2021 14:12

Валандово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

320

Година:

1997

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

130000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

162 kw / 220 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava mercedes e320i so plin vo odlicna sostojba so dobra oprema sve funkcionalno 18ki bandazi so dobri gumi servis napraeno pred 2000km full reg do sept.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Dzoche
Потврден огласувач
070276833
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам