1 / 2
Dj tech imix 100
5.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.03.2022 19:47

Струмица / Струмица

Funkcionalen, vo se ispraven, malku koristen

Категорија: Музички инструменти и опрема / ДЈ Опрема

Се продава / Можна е замена од:

Ljuben
Потврден огласувач
070602670
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам