1 / 3
Termo Pecka CER
4.900 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.05.2022 08:20

Јегуновце / Тетово

Prodavam termo pecka marka CER 6 kw koristi trofazna struja vo fukcija e I vo odlicna sostojba bez nikakva mana.Cena po dogovor

Категорија: Дом и Градина / Останато

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
078388222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам