1 / 12
Moleraj moler gips gipsar renoviranje na vasiot dom
По Договор
Денес 12:57

Кисела Вода / Скопје

Izrabotka na spusteni plafoni
Pregradni dzidovi
Skrieni svetla
TV komodi od gips
Opsivki
Krecenje
Gletuvanje
Abrib
Lepak mreza.......
Sve za vasiot dom da izgleda sovrsen

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
078242993
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам