1 / 9
Nissan
5.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.01.2021 12:39

Желино / Тетово

Nissan so C kategoria

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Ajet
Потврден огласувач
071710250
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам