1 / 1
TV
1.300 МКД
24.12.2022 16:04

Гази Баба / Скопје

Марка:

Loewe

Производ:

Останато

Големина:

68 cm (27 inch)

Odlicen TV poluramen ekran so mnogu jak zvuk za filmovi

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Zivko
Потврден огласувач
072306179
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам