1 / 1
Aloe vera
200 МКД
07.01.2021 16:22

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat nasadi na aloe vera, lekovito i dekorativno, vo obicni ili dekorativni saksii. Cena zavisno od saksiite. Za povekje informacii na 070284708

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Саксиско цвеќе и растенијата

Се продава од:

Marijana
Потврден огласувач
070284708
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам