1 / 9
PRODAVAM STRAFILICA BORMASINA MAKITA I HILTI MADE IN JAPAN
1.800 МКД
2.000 МКД
24.06.2022 19:16

Чаир / Скопје

PRODAVAM STRAFILICA BORMASINA
MAKITA I HILTI MADE IN JAPAN .

MAKITA 24V 2100.DEN

MAKITA 12V 1800.DEN

HUNDAY 88V max 4800.den

ZUBER UDARNA 6000.DEN

Tel 070488609
MOZE DA SE ISPRATI SO KARGO NIS CELA MAKEDONIA.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Prodavac
Потврден огласувач
070488609
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам