1 / 3
Cizmi za skijanje
2.800 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.11.2022 13:48

Кисела Вода / Скопје

Se prodavaat cizmi za skijanje br.38-39
285 mm 24.0 dobro zacuvani

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

vlatko
Потврден огласувач
079386373
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам