1 / 10
Atv
999 €
Цената е фиксна
07.01.2021 19:07

Теарце / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Марка:

ATV

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2020

Модел:

4 takten

☑ATV 125 CC
☑ NOVI 0️⃣0️⃣0️⃣0️⃣KILOMETRAZA
☑ VOZDUSNO LADENIE 💨💨
☑ SO PLATENA CARINA
☑ DIMENZII NA GUMITE
☑ PREDNI 1️⃣9️⃣*️⃣7️⃣-8️⃣
☑ ZADNI 1️⃣8️⃣*️⃣9️⃣.5️⃣--8️⃣

🔥 NISKI CENI VISOK KVALITET🔥

☎️📞 0️⃣7️⃣1️⃣3️⃣0️⃣3️⃣9️⃣3️⃣5️⃣

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Moto-lishi
Потврден огласувач
071303935
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам