1 / 1
Laptop Acer
1.000 МКД
Цената не е фиксна
1.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.04.2021 09:57

Чаир / Скопје

Laptop ekranot ne mu raboti,

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Останато

Се продава од:

Berat
Потврден огласувач
071432584
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам