1 / 4
Polo 1.4 dizel i 1.4 benzin
111 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.04.2022 11:09

Радовиш / Радовиш

I dvete se sivi vo rabotna sostojba samo po delovi 075292061

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Slobodan Jakimov
Потврден огласувач
075292061
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам