1 / 6
Nutella Leon
По Договор
08.09.2022 20:48

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Nutella Leon Negotino vrsi prodazba i distribucija na (Ekleri, Trilece, Rafaelo, Indijanki, Ledena kocka, Posna torta i drugi vidovi na blagi po izbor) niz cela Makedonija.

*******************************************************************
Broj za kontakt: 076/407-352- Vesna
Viber: 00491716180844-Bobi

Категорија: Храна и готвење / Торти / десерти

Се продава од:

Milena
Потврден огласувач
076406845
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам