1 / 1
Kesi MEDELA za zamrznuvanje majcino mleko
1.000 МКД
Цената е фиксна
29.04.2022 06:53

Кисела Вода / Скопје

Novi, upotrebena e samo edna kesicka no bidejki nemav mn mleko i kratko doev gi prodavam. Kupeni se 1380 gi prodavam za 1000den
Ne stedete pari na kvalitetot na kesite za zamrznuvanje mleko.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка детска храна

Се продава од:

Monika
Потврден огласувач
071337229
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам