1 / 4
PPOPELERI ZA DRON YH-19HW
390 МКД
Цената е фиксна
02.04.2021 14:26

Битола / Битола

PROPELERI ZA DRONE YH-19HW novi, nekoristen(vidlivo od prilozenoto). Odgovaraat i na drugi dronovi ...
4 parcinja 390denari , 6 parcinja za 520denari

Категорија: Спортска опрема и активности / Електронски спортови

Се продава од:

x
Потврден огласувач
+38976523337
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам