1 / 4
EACHINE E520S PROPELERI
350 МКД
Цената е фиксна
03.04.2021 21:49

Битола / Битола

Се продаваат пропелери за еачине е520с , нови , статични ,залепени(за подобра стабилизација при летање).

Категорија: Спортска опрема и активности / Електронски спортови

Се продава од:

x
Потврден огласувач
+38976523337
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам