1 / 3
DRZAC ZA AKCIONA KAMERA ZA DRON
1 МКД
Цената е фиксна
06.02.2021 17:23

Битола / Битола

Se prodava drzac za akciona kamera za dron, neznam na koi dronovi odgovara no pretpostavuvam odgovara na syma x8 ili slicni na ovoj dron...
Kupen e po greska

Категорија: Спортска опрема и активности / Електронски спортови

Се продава од:

x
Потврден огласувач
+38976523337
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам