1 / 2
Golf4 1.6 benzin
111 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.06.2022 21:28

Радовиш / Радовиш

Na delovi 075292061benzin1.6 .77kw2002

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Slobodan Jakimov
Потврден огласувач
075292061
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам