1 / 12
SAAB 1.9TID
99.999 МКД
08.01.2021 18:29

Валандово

Марка:

Saab

Модел:

93

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Odlicno socuvan sportsko podvozje moze zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Vase
Потврден огласувач
071936666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам