1 / 5
БУРИЊА 220 litra..
15 €
26.05.2022 16:58

Свети Николе / Свети Николе

Burinjata se 220litri bez kapak cenata na edno bure e 800den. Poveke informacii na mob.078 225 413.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Амбалажа и пакување

Се продава од:

MAKS/METAL
Потврден огласувач
078225413
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам