1 / 4
Najevtin komplet gaming PC, 22" monitor, tastatura, maus
690 €
Цената е фиксна
14.07.2021 10:21

Ѓорче Петров / Скопје

I3 treat generacija, 8 Gb RAM,Graficka GTX 1060 6gb, 120 GB SSD, 500 GB HDD ,gaming Asus monitor 22 ", gaming tastatura i maus.

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - PC Десктоп

Се продава од:

Благој
Потврден огласувач
078404820
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам