1 / 4
AVTOMATSKI MENJAC ZA MERCEDES C 22O D
240 €
03.11.2022 10:07

Струга / Струга

Menjacit e vo odlicna
sostojba izvaden od
osteteno vozilo
So menjacot odi i modul za avtomatski menjac

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава / Можна е замена од:

SASKO
Потврден огласувач
070302420
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам