1 / 5
Receiver Pioneer SX-205RDS
4.000 МКД
Цената не е фиксна
09.10.2021 22:01

Неготино / Неготино

Prodavam risiver Pioneer SX-205RDS koristeno vo domasni uslovi.
Specifications
Tuning range: FM, MW
Power output: 40 watts per channel into 8Ω (stereo)
Frequency response: 5Hz to 100kHz
Total harmonic distortion: 0.09%
Input sensitivity: 2.5mV (MM), 200mV (line)
Signal to noise ratio: 67dB (MM), 82dB (line)
Output: 200mV (line)
Dimensions: 420 x 140 x 313mm
Weight: 5.4kg

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
075570111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам