1 / 5
Motori za komora so kompresor
По Договор
15.12.2021 14:35

Штип / Штип

Motorite se uvezeni od komori za sladoled, 3 broja.
Cena za 1 broj-300eur.
Mrznat do - 40 stepeni, rabotat na trofazna struja, na slikite se istite izvadeni od komorite za sladoled.
Za podetalni informacii javete se na: 070/556-428

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Evica
Потврден огласувач
070602266
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам