1 / 12
Se prodava Magarevo Pelister nova
85.000 €
Цената не е фиксна
08.12.2022 07:56

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

7

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2015

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Magarevo

Нова квалитетно градена куќа во национален парк Пелистер.
Идеална местоположба на главниот пат пред село Магарево, на 7 км од центарот на Битола.
120м2 внатрешна површина.
2 купатила. 3 спални соби
Двор 200м2 пред и позади куќата.
Струја, вода, одвод.

Термо блок, ѕидан камен и тервол,
демит 10см стиропор.

Легализирана со чист имотен лист за куќата и дворот.


Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Михајло
Потврден огласувач
070978905
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам