1 / 1
Otvoranje na firma - Smetkovodstvo 071 550 518
1 МКД
09.01.2021 11:00

Скопје Центар / Скопје

Целосна грижа за Вашиот бизнис!
Бесплатно отворање на фирма.

• Водење деловна евиденција
• Изготвување на сметководствени документи
• Книжење на банкарски изводи
• Пресметка на ДДВ
• Пресметка на останати даноци
• Изготвување на даночни пријави
• Изготвување на месечни извештаи за интерни потреби
• Изготвување на други извештаи пропишани во локалното законодавство
• Изготвување и книжење на патни налози
• Евиденција на основни средства и пресметка на амортизација
• Месечна контрола на документацијата,издадените фактури и остварениот промет
• Кадровска евиденција
• Изготвување на завршна сметка
• Достапност- секојдневно во работното време
• Даночни совети и консултации – личен сметководител

КОНТАКТ 071 550 518
E: smetkovoditel@apmm.mkКатегорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Книговодствени

Се продава од:

Smetkovoditel
Потврден огласувач
071550518
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам