1 / 1
Sharkoon tg4 blue
24.490 МКД
09.01.2021 11:45

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔷КОМПЈУТЕР ЗА ОНИЕ КОИ ЗНААТ КВАЛИТЕТ

▶️Одбери го уште денес твојот омилен Computer.

✅MainBoard: TB-250-BTC
✅PROCESOR: i3-6100
✅RAM: 8GB DDR4
✅GRAPHICS: NVIDIA GTX 1050TI 4GB
✅DISK: 240GB SSD
✅CASE: SHARKON TG4 BLUE
✅PSU: 400W POWER SUPPLY UNIT
✅CPU FAN: APACHE PLUS

Цена: 24,490 ден.
______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - PC Десктоп

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Genesis IRID300 - Gaming PC

28900 МКД

Lenovo V530S

19990 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам