1 / 1
UB-IT - GAMING PC
25.990 €
09.01.2021 12:43

Чаир / Скопје

🔷КОМПЈУТЕР ЗА ОНИЕ КОИ ЗНААТ КВАЛИТЕТ

▶️Одбери го уште денес твојот омилен Computer.

✅MainBoard: TB-250-BTC
✅PROCESOR: i3-6100
✅RAM: 8GB DDR4
✅GRAPHICS: AMD RADEON RX 570 4GB
✅DISK: 240GB SSD
✅CASE: UB-IT
✅PSU: 600W TITAN NJOY
✅CPU FAN: APACHE PLUS

Цена: 25,990 ден.
______________________
Arena Kompjuteri
Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
Skopje, Butel
+389 75 30 30 00
+389 75 22 22 01
arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Геминг - PC Десктоп

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

Power Box - Gaming PC

29990 €

Lenovo V530S

19990 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам