1 / 6
Violina 4/4
1.999 €
2.000 €
04.06.2022 20:49

Куманово / Куманово

Se prodava
majstorska violina 4/4 racna izrabotka
075-291-985
So prekrasen zvuk
Cena 2000evra

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Останати музички инструменти

Се продава од:

boki
Потврден огласувач
075291985
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам