1 / 5
SUPER PONUDA! WEBASTO 3500ST-Air Top
300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.01.2021 21:35

Штип / Штип

Се продава вебасто во исправна состојба 3500ST Air Top и вебасто 2000ST Air Top исто така во исправна состојба.
Вебастите се наоѓаат во Штип. Можете да ги проверите на лице место.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Trajan
Потврден огласувач
070210914
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам