1 / 2
Se prodavaat 3 sijalici OSRAM
800 МКД
27.11.2022 16:07

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Sijalicite se novi od 230V 300W. Cenata e 800 denari za edna sijalica.doneseni se od germanija

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Сијалици

Се продава од:

Zivko
Потврден огласувач
075243318
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам