1 / 8
VINTAGE STEREO RISIVER BROWNI-SWISS.MADE IN JAPAN.VIDI OGLAS
1.700 МКД
Цената е фиксна
02.10.2022 11:36

Аеродром / Скопје

HI FI STEREO RISIVER (POJACALO SO RADIO) BROWNI EXSCELZIOR. SO VGRADEN DEK. TRANZISTORI VO IZLEZ. SWISS. MADE IN JAPAN.RABOTI SE......VIDETE GI SITE MOI OGLASI.....PO KARGO NE PRAKAM.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Се продава од:

dragi
v.s. bato
Потврден огласувач
070311452
Испрати Е-маил до огласувачот

ZVUCNICI VISOKOTONCI. POVEKE MODELI. ORIGINAL SOSTOJBA.

1000 МКД

SONY, JBL I LOGITECH MINI DOCK STATION...EVTINO.

800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам