1 / 2
Se izdava pod kirija prekrasna lokacija na glavna ulica
По Договор
10.01.2021 17:31

Чаир / Скопје

Број на соби:

8

Квадратура:

405 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

30 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1997

Година на реновирање:

2007

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

Ul. Cvetan Dimov br. 91


Prekrasna Lokacija - na glavnata ulica Bulevar Cvetan Dimov

2 garazi (avto elektricarski i mehanicarski servisi) so vkupna povrsina od 135 metrikvadtradtni. Garazite moze da se koristat za razlicni nameni, ne se izdava samo kako servis za koli.

+++++

1. Sprat kukja zivealiste 135 metrikvadratni (4 sobi-1 kujna-1 kupatilo-1 malo wc)
3. Sprat potrovje isto 135 metrikvadratni (isto ima 4 sobi-1 kujna-1 kupatilo-1 malo wc)

Po zelba i dogovor moze i samo garazite i komplet celata kukja da se izdava.

Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Cuneyt
Потврден огласувач
071792791
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам