1 / 7
Grundig notebook i5 2.67ghz 240gb sdd 4gb ram 2gb video mem
7.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.01.2021 19:06

Карпош / Скопје

Производител:

Останато

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Лаптопот е многу брз без никаков проблем.батеријата 0 мозе нов батерија да се купете само со адаптер работи.за онлајн настава топ е и мозам да инсталирам Teams i Zoom.сите детали ги има на сликите.ако барате ефтина опсија и брз компјутер супер е цената.мозе и ниски игри да се игра.денеска стаив нов gigabyte ssd .мозе да купете и да користете делови за пваа цена.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Cumhur
Потврден огласувач
076616144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам