1 / 4
MAF sensor za vw 1.9
2.500 МКД
Цената е фиксна
15.01.2022 10:45

Делчево / Делчево

Se prodava MAF senzor za VW 1.9 TDI odgovara na passat,bora, golf

Категорија: Останато

Се продава од:

viktor
Потврден огласувач
077511493
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам