1 / 1
AGREGAT GENERATOR 3 KVA GJB3600
По Договор
11.01.2021 10:42

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Mодел GJB3600
ПРЕНОСЛИВ БЕНЗИН ГЕНЕРАТОР
Работен тип - Стартер Jaже
Моќност при подготвеност (kVA) 3
Нето Кг 43
Главна моќност (kVA) 2.8
Димензии (ДхШхВ) 620/490/510 mm
Фреквенција (Hz) 50
Сертификати TUV, CE, EUII, GS, GSA, EPA, ETL, ISO 9001
Работење при ½ полн 13часа
Фази 1
Мотор HP 7.5
Напон (V/Hz) 220/50
Мотор модел CP170F
Капацитет на гориво (L) 15

ТЕМПО ПРОФИЛИ 99
Качанички пат бр. 210, Скопје
075/ 405 353
076/ 235 577

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Агрегати

Се продава од:

Tempo
Потврден огласувач
075 217 016 / 076 235 577
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам