1 / 1
АGREGAT GENERATOR 6 kW GJB7500E
По Договор
11.01.2021 11:27

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Mодел GJB7500E

ПРЕНОСЛИВ БЕНЗИН ГЕНЕРАТОР

Работен тип - Стартер, Електричен старт
Капацитет на масло (L) 1,1
Моќност при подготвеност (kW) 6
Нето Кг/Бруто Кг. 81/83
Главна моќност (kW) 6.5
Димензии (ДхШхВ) 700/530/595 mm
Фреквенција (Hz) 50
Сертификати TUV, CE, EUII, GS, GSA, EPA, ETL, ISO 9001
Ампери 27,2
Фази 1
Напонска регулација АVR
Ниво на звучен притисок 75 DB
Мотор HP / rpm 16/3600
Напон (V) 220
Мотор модел 190FE
Капацитет на гориво (L) 25

ТЕМПО ПРОФИЛИ 99
Качанички пат бр. 210, Скопје
075/ 405/353
076/ 235/577

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Агрегати

Се продава од:

Tempo
Потврден огласувач
075 217 016 / 076 235 577
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам