1 / 12
Domasno prigotveni proizvodi - slatko, marmalad, dzem
По Договор
29.06.2022 11:49

Охрид / Охрид

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

ДОМАШНИ ПРОИЗВОДИ

- Киселина од диви јаболка - дивјачки
- Слатко од вишни
- Слатко од дуњи
- Слатко од киви
- Слатко од тиква
- Слатко од лимон
- Слатко од мандарини
- Слатко од бели и црни цреши
- Мармалад од портокали
- Џем од сливи
- Џем од праски
- Џем од јаболка и морков

Приготвени на традиционален начин со многу љубов. Производите се домашни природни и за приготовка не се користени никакви конзерванси, згуснувачи и други додатоци.

Праќаме по карго, а за територијата на Охрид вршиме бесплатна достава.
Facebook: ДЕАК - Домашни прозиводи

Категорија: Храна и готвење / Подготвена храна

Се продава од:

Дејан
Потврден огласувач
075 671 520
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам