1 / 4
NOVO APARATCE ZA OSTETEN SLUH
1.000 МКД
02.09.2021 20:13

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOVO APARATCE ZA OSTETEN SLUH SO POLNENJE
Tel. 071 264 065
Tel. 071 264 065
Tel. 071 264 065

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Помагала за оштетен слух

Се продава од:

Roland
Потврден огласувач
071 264 065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам