1 / 5
Jajca od prepelici
6 МКД
Цената е фиксна
20.10.2021 14:34

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Prodavam svezi jajca od prepelica, mali pilinja i nesilki.Cena:6 den. jajce, nesilka:250den. Pilinja:50den.

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075606410
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам