1 / 3
BANDASI 5X98 ALFA, FIAT....
50 €
22.06.2022 12:50

Битола / Битола

Тип на бандаж и Гума:

Чел. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

15

Ширина на бандаж:

Останато

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

98

Ширина на гума:

185

Висина на гума:

65

Дијаметар на гума:

15

Za podetalni info na telefon.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

OLIVER
Потврден огласувач
075611874
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам